Obsługa istniejących stron www

Jesteś właścicielem strony internetowej, ale nie możesz poświęcić jej prowadzeniu tak wiele czasu, jakbyś chciał? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta, dotycząca profesjonalnej obsługi istniejących już Serwisów.

Propozycja, jaką Ci przedstawiamy, obejmuje działania w trzech sferach:

Po pierwsze: aktualizacje

Oferujemy Ci dokonywanie regularnych lub okazjonalnych zmian na Twojej stronie, godnie z Twoimi dyspozycjami. Mogą one obejmować: wprowadzanie aktualnych treści na stronę, dodawanie zdjęć do galerii, tworzenie nowych podstron w serwisie, uaktualnianie danych adresowych, dodawanie nowych produktów do sklepu internetowego, itp.

Wyceny usługi dokonujemy indywidualnie, co jest związane z różnym zakresem prac w przypadku każdego zlecenia. Proponujemy możliwość skorzystania z abonamentu jako formy płatności. Jego kwota również jest ustalana indywidualnie.

Po drugie: odświeżanie

Ta propozycja obejmuje bardziej zaawansowane działania programistyczne oraz graficzne. Zajmujemy się zmienianiem wyglądu graficznego strony, struktury menu czy opracowywaniem nowego sposobu prezentowania informacji w serwisie. Oferujemy również wsparcie od strony technicznej: aktualizujemy skrypty oraz profesjonalnie optymalizujemy kody stron. Sprawia to, że serwisy są w pełni dostosowane zarówno do wymagań użytkowników jak i obowiązujących standardów.

Usługę odświeżania wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę zakres prac do wykonania.

Po trzecie: naprawy

Jeśli na Twojej stronie nie wszystko funkcjonuje tak, jak powinno, zajmiemy się profesjonalnym zdiagnozowaniem problemu. Zaproponujemy także rozwiązania, mające prowadzić do przywrócenia optymalnego działania strony. Proponujemy swoje usługi również w przypadku, gdy Twoja strona jest niedokończona i wymaga pewnych prac modyfikacyjnych. Z chęcią zajmiemy się drobnymi przeróbkami oraz upiększeniem serwisu, zarówno od strony funkcjonalnej jak i graficznej, aby był taki, jakiego oczekujesz. W ramach tej usługi oferujemy kompleksową optymalizację strony internetowej. Dzięki tym działaniom poprawi się prędkość jej ładowania, a dla wyszukiwarek będzie witryną o wiele bardziej wartościową.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę

Szybka wycena

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

1 5
Wypełnij krótki formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę
Zaczynamy!
Dane kontaktowe
Powrót
Dalej
Wybierz jakie usługi Cię interesują
Strona www / RWD
Portal internetowy
Blog
Sklep internetowy
Pozycjonowanie SEO / SEM
Marketing internetowy
Obsługa firmowego fanpage'a
Inne
Powrót
Dalej
Informacje dodatkowe
Dołącz plik +
Powrót
Wyślij formularz
Dziękujemy za wypełnienie formularza

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zamknij