Pozycjonowanie
SEO
#IGUANASTUDIO

pozycjonowanie
Pozycjonowanie

- czyli daj się
odnaleźć w sieci

Nawet najlepsza, najnowocześniejsza i najciekawsza strona internetowa nie spełni swojej funkcji, jeśli ominiemy tak istotną kwestię, jak pozycjonowanie.

Zanim przejdziemy do opisu realnych korzyści, jakie przyniesie Twojej stronie internetowej pozycjonowanie, wyjaśnimy krótko, czym jest SEO, na jakich działaniach się opiera i dlaczego jest takie ważne!

+0
Pozycjonowanych stron
+0
Zadowolonych klientów
+0
Pozycjonowanych fraz

#Efektywne Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest to świadome działanie, które ma na celu takie wypromowanie Twojego serwisu www, aby wyszukiwarka uznała go za niezwykle wartościowy i wybiła na pierwszą stronę wyników. Pozycjonowanie inaczej SEO jest zatem procesem, szeregiem czynności które wykonuje pozycjoner, po to by Twój serwis po wpisaniu przez klienta słów / fraz związanych z działalnością twojej firmy znalazł link do Twojej strony pojawiający się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google. Przykładowo, jeśli posiadasz sklep internetowy z artykułami dziecięcymi, efektywne pozycjonowanie sprawi, że Internauta po wpisaniu w wyszukiwarkę haseł takich jak np.: "artykuły dziecięce", "zabawki" czy "wózek dla dziecka", jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania otrzyma link właśnie do Twojego e-sklepu.

Działania pozycjonera muszą oczywiście opierać się o solidną, dobrze stworzoną i zaprogramowaną pod kątem SEO stronę internetową.

Dowiedz się jak stworzyć:

Pamiętaj! Internet jest obecnie najlepszym, relatywnie tanim i najskuteczniejszym miejscem do promocji Twojej firmy. Pozycjonowanie daje Ci możliwość uzyskania przewagi nad konkurencją. Dlaczego? Ponieważ sprawi, że będziesz widoczny w wyszukiwarce Google. Zdaj się na nasze kilkunastoletnie doświadczenie i daj się odnaleźć w sieci ;)

Poznaj realne korzyści

Jakie pozycjonowanie u nas daje Twojej stronie internetowej

Pozyskanie zdecydowanych Klientów

Dzięki efektywnemu dobraniu słów kluczowych, na Twoją stronę trafią potencjalni odbiorcy z każdego etapu zakupowego

Podniesienie sprzedaży i rozwój biznesu

Jeśli prowadzisz sklep (internetowy czy stacjonarny), SEO zwiększy liczbę Twoich transakcji i tym samym przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu

Pozytywny wizerunek w sieci

Nasze pozycjonowanie opiera się na uzyskaniu wyników organicznych, a nie sponsorowanych (płatne reklamy). Buduje to wiarygodny obraz w oczach Internautów, którzy zdecydowanie częściej wybierają linki z wyników organicznych, niż sponsorowanych

Transparentność i weryfikacja pracy

Regularnie otrzymujesz raporty ze zmian oraz efektów naszych działań, a także planowanych działaniach w zakresie pozycjonowania.

Daj się odnaleźć w sieci

Wiemy, jak zamienić kreatywność sieci w realne zyski. Twoje zyski.

Dowiedz się jak stworzyć:

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę

Szybka wycena

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

1 5
Wypełnij krótki formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę
Zaczynamy!
Dane kontaktowe
Powrót
Dalej
Wybierz jakie usługi Cię interesują
Strona www / RWD
Portal internetowy
Blog
Sklep internetowy
Pozycjonowanie SEO / SEM
Marketing internetowy
Obsługa firmowego fanpage'a
Inne
Powrót
Dalej
Informacje dodatkowe
Dołącz plik +
Powrót
Wyślij formularz
Dziękujemy za wypełnienie formularza

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zamknij