Strony WWW
dla deweloperów

Żyjemy w czasach, w których nowych stron internetowych przybywa tak samo szybko, jak nowych domów, szeregowców czy osiedli mieszkaniowych. Dlatego dobra strona www dla deweloperów jest na wagę złota – to dzięki niej klienci mogą znaleźć wymarzone miejsce do życia, a deweloperzy mają szansę rozwijać swój biznes na większą skalę.

Poniżej przedstawimy kilka aspektów, dzięki którym strony internetowe dla deweloperów przynoszą realne zyski w postaci zadowolonych klientów.

Strony WWW dla deweloperów
Zdecyduj się na profesjonalną stronę internetową dostosowaną do specyfiki Twojej branży!

Oferujemy strony WWW dla deweloperów,
które przyciągną nowych klientów!

Szybka wycena

Dobra strona www dla dewelopera
podstawą skutecznego marketingu

Wygląd strony www dewelopera

Obecnie konkurencja na rynku mieszkaniowym jest na tyle duża, że w zdobyciu klienta liczy się każdy aspekt, a wygląd strony internetowej dla deweloperów jest bardzo istotnym aspektem. Wielu ludzi właśnie na podstawie designu www decyduje się, czy poczytać więcej, czy opuścić stronę. O gustach co prawda się nie dyskutuje, jednak wiadomo, że atrakcyjna wizualnie strona musi być przede wszystkim przejrzysta, profesjonalna, a zarazem „otwarta” na użytkownika. Musi łączyć solidność i precyzję z zaufaniem i dostępnością – tak samo, jak łączą to oferowane przez dewelopera miejsca do zamieszkania.

Przy okazji efektywna strona www inwestycji deweloperskich musi nadążać za aktualnymi trendami w grafice. Dzięki temu pokazujesz, że jesteś na bieżąco z potrzebami potencjalnych klientów, co czyni Twoją ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Właśnie na stronę główną trafiają odbiorcy płatnej reklamy, czyli Twoi potencjalni klienci, więc zadbaj o nią!

Domena dla dewelopera
– właściwa nazwa podstawą promocji inwestycji

Domena dla deweloperów

To rzecz oczywista, a jednak często nieprzemyślana. Domena jest przeważnie pierwszą rzeczą, która decyduje o ilości odwiedzających Twoją stronę. Rzeczą jasną jest, iż domena musi odnosić się do nazwy Twojej firmy bądź do Twojego „produktu”, czyli mieszkania/szeregowca/domu/osiedla itp. Najlepiej, żeby domena łączyła te dwie nazwy .Istnieje mnogość opcji utworzenia atrakcyjnej nazwy Twojej strony www dla deweloperów. Istnieją jednak uniwersalne wytyczne mówiące o efektywności domeny:

  • minimalna ilość myślników, podkreśleń czy innych znaków – łatwo się pogubić i zapomnieć adres takiej strony internetowej dla deweloperów;
  • zapis adresu taki sam jak wymowa – dla niektórych obcojęzyczne nazwy mogą brzmieć atrakcyjniej, jednak gdy przychodzi do przedyktowania nazwy bądź jej prawidłowej wymowy, pojawiają się trudności. A jeśli potencjalny klient chciałby odwiedzić Twoją stronę i nie może jej odnaleźć – rezygnuje!;
  • krótka, łatwa w zapamiętaniu nazwa – nawet jeśli zadbasz o brak myślników i polską nazwę domeny, nie zapominaj o jej długości i poziomie skomplikowania. 2, 3 słowa w domenie w zupełności wystarczą, aby z łatwością je zapamięta;
  • jest to istotne zwłaszcza w sytuacjach, gdy np. reklamujesz się w radio czy w telewizji.
Strona internetowa

Atrakcyjny film wideo na stronie internetowej dewelopera

Filmy wideo stają się obecnie najpopularniejszym formatem treści w internecie. Zdecydowanie warto postawić na tak atrakcyjne wizualnie i przyciągający uwagę element strony także w działaniach marketingowych w branży deweloperskiej. Pozwoli to wzbudzić większe zainteresowanie inwestycją i wyróżnić się na tle konkurencji. Przejrzyj swoje materiały reklamowe, wybierz najlepsze i wykorzystaj je do przyciągnięcia nowych klientów!

Poniżej przykład naszej realizacji dla dewelopera ze Szwajcarii www.villasivi.ch.

Wille Rzepeckiej

Treści na stronie jako podstawa komunikacji
na stronie www dewelopera

Aktualne treści i poprawność językowa

Ten punkt wiąże się bezpośrednio z poprzednim – na pierwszy rzut oka większość przeglądających stronę być może nie zauważy literówek, błędów stylistycznych czy (o zgrozo!) ortograficznych, jednak jest to oczywiste, że profesjonalna strona internetowa po prostu nie może zawierać tego typu przeoczeń! Dlatego pisanie wszelkich tekstów czy artykułów zlecaj zaufanym, poleconym osobom i zawsze sprawdzaj efekt końcowy.

Ponadto dbaj o uaktualnianie treści znajdujących się na stronie www, zarówno tych związanych np. ze sprzedażą mieszkań, jak i tych dotyczących aktualnych promocji, MDM, ofert kredytowych itp. Nie wygląda to dobrze, gdy na swojej stronie masz informację, która okazuje się nieaktualna po rozmowie telefonicznej.

Wypełnij krótki formularz
– otrzymasz gotową ofertę
Szybka wycena

Mobilna strona www dla dewelopera
jako gwarancja szybkiej
sprzedaży mieszkań lub domów

RWD oraz poprawne wyświetlanie

o absolutny must have każdej strony internetowej. RWD (z ang. Responsive Web Design) oznacza dostosowanie strony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, a więc tabletach czy smartphonach, których używanie do surfowania w sieci sukcesywnie wypiera korzystanie z tradycyjnych komputerów. Jeśli chcesz być obecny w Internecie, RWD to obowiązek. Profesjonalne agencje interaktywne (jaką z pewnością jest Iguana Studio) dbają także o poprawne wyświetlanie każdej tworzonej strony www na różnych wyszukiwarkach.

Dla pewności strony internetowe inwestycji deweloperskich również warto sprawdzić w wielu przeglądarkach (Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari). Sprawdź, czy wszystkie grafiki, funkcjonalności i treści wyświetlają się poprawnie w przypadku Twojej domeny. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa, działająca na wielu poziomach, przyciągnie wielu nowych użytkowników, którzy korzystają z różnych urządzeń oraz przeglądarek.

Mobilna strona www dla dewelopera

Strona dla dewelopera
przyjazna dla wyszukiwarek pod kątem SEO

SEO i dostosowanie do wymagań wyszukiwarek

SEO i dostosowanie do wymagań wyszukiwarek

SEO, czyli kilka słów o pozycjonowaniu. Nie chodzi tu o epatowanie słowami kluczowymi w każdym miejscu na stronie oraz tworzeniu bezsensownych tekstów pod pozycjonowanie wyszukiwarki Google. Mowa tu o umiejętnym wykorzystaniu możliwości, jakie daje SEO. Lepiej ustalić kilka fraz głównych i wokół nich budować treści na swojej stronie niż powodować sztuczny ruch, napędzany milionem fraz. To bardzo skutecznie odstrasza potencjalnych klientów. Zadbaj więc o to, aby Twoje teksty i artykuły brzmiały naturalnie i odnosiły się do głównego tematu, biorąc pod uwagę frazy kluczowe, jednak w nienachalny sposób. Ponadto zwróć uwagę na promocję i widoczność swojej strony w wyszukiwarce. Statystycznie najwięcej wejść odnotowuje pierwszych 5 wyników w wyszukiwarce. Spraw, żeby to właśnie Twoja strona www znalazła się w tej czołówce! Takie zadanie możesz zlecić firmie zewnętrznej – wiele z nich specjalizuje się w pozycjonowaniu.

Zaufali nam
Masz pomysł na swoją nową stronę www bądź chcesz zaktualizować już istniejącą? Zależy Ci na szybkiej informacji, na jakie koszty musisz się przygotować?

Kliknij poniżej i dowiedz się, ile kosztuje strona internetowa, o jakiej marzysz!

Szybka wycena

Wyszukiwarka mieszkań na stronie dewelopera wraz z planem inwestycji

Wyszukiwarka mieszkań na stronie dewelopera wraz z planem inwestycji

Zakładka „Inwestycje deweloperskie”

Jest to jedna z najmniej docenianych opcji na stronach deweloperskich. A przecież można tu zawrzeć tyle ciekawych informacji, które zachęcą odwiedzających do kontaktu właśnie z Tobą! Pomijając wizualizacje i realne zdjęcia inwestycji, możesz tu także dodać informację o historii danego miejsca, o zabytkach znajdujących się w bliskiej odległości, kilka faktów historycznych na temat miejsca, w którym budujesz kolejne mieszkania…

Wielu ludzi bardzo lubi wiedzieć, co znajdowało się w miejscu ich potencjalnego domu. Ponadto możesz wykazać się i pochwalić standardami swojego wykonania – wstawiać zdjęcia z każdego etapu budowy, pisać jakich materiałów używano, możesz pokusić się o krótkie wywiady z pracownikami, kierownikiem budowy itp. Taka zakładka to także idealne miejsce na umieszczenie artykułów tematycznych – począwszy od wyboru okien, na dekorowaniu ogrodu skończywszy. Twoi potencjalni klienci będą zachwyceni, a strona www inwestycji stanie się profesjonalna!

Zakładka „Kontakt do dewelopera”

Jeśli stosujesz wszystkie powyższe wytyczne, zapewne odwiedzający Twoja stronę przestudiuje ją dokładniej. Zadbaj o to, by umożliwić potencjalnemu klientowi łatwy, szybki i bezproblemowy kontakt z Tobą.

Dlatego zakładka „Kontakt” na stronie www branży deweloperskiej powinna:

  • być przejrzysta – dane kontaktowe, adresy mailowe czy telefony muszą być widoczne i nie mogą ginąć wśród innej, niepotrzebnej treści;
  • zawierać mapę dojazdu – nie musimy chyba wyjaśniać tego podpunktu;
  • posiadać przejrzysty i czytelny formularz kontaktowy, umożliwiający odwiedzającemu na szybki i bezproblemowy kontakt z Tobą;
  • zawierać zarówno adres inwestycji, jak i dane firmy – buduje to pozytywne skojarzenia, że nie jesteś firmą-widmo.
Strona Forpoz Ekometalowa

Zakładka „O deweloperze”

Ta podstrona często traktowana jest po macoszemu, gdyż wydaje się, że klienta nie interesują osoby, a konkretne budynki czy osiedla. Nic bardziej mylnego! Internauci czytają takie informacje i zależy im na tym, aby były one ciekawe, niesztampowe i zachęcające do kontaktu. Przede wszystkim pochwal się tu dotychczasowymi osiągnięciami (bez samouwielbiających tekstów – niech sukcesy mówią same za siebie), rozwojem firmy oraz pracownikami.

Dobrym pomysłem jest krótki opis każdego pracownika wraz ze zdjęciem. Pamiętaj jednak o tym, że nie może być to zdjęcie paszportowe (tylko bardziej naturalne, budzące przyjazne skojarzenia), a notatka nie powinna zawierać informacji o ukończonych szkołach czy kursach, tylko powinna ukazywać zainteresowania pracowników i zakres ich obowiązków w Twojej firmie.

W ten sposób budujesz zaufanie do swojej marki, pokazujesz, że faktycznie istniejesz i jesteś otwarty na współpracę. Jeśli dobrze czujesz się przed kamerami, rozważ nagranie kilkunastosekundowego video w atrakcyjnej scenerii – najlepiej zbudowanego przez siebie mieszkania/osiedla, w którym przedstawisz się i powiesz kilka słów na temat swojej firmy.

Iguana Studio

Agencja interaktywna Iguana Studio
– zaufaj profesjonalistom

Strony www dla deweloperów to nie lada wyzwanie dla samych twórców. Jednak dobrze wykonany projekt to dziesiątki nowych, potencjalnych klientów szukających kontaktu z Tobą. Nie zawiedź ich :).

Profesjonalne strony WWW
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zależy Ci na tym, aby Twoja nowa witryna
internetowa przyciągała klientów jak magnes?

Sprawdź naszą ofertę na strony WWW dla deweloperów! Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z najnowszymi standardami UX/UI oraz wytycznymi SEO. Skontaktuj się z nami.

Szybka wycena

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę
Zaczynamy!
Wybierz jaka usługa Cię interesuje
Strona internetowa
Portal internetowy
Sklep internetowy
Aplikacja webowa
Pozycjonowanie
Powrót
Dalej
Strona internetowa
Np. specyfikacja, wytyczne, opis.
Maksymalnie 5 plików jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, odt, zip lub rar o wadze do 5MB każdy.
Powrót
Dalej
Portal internetowy
Np. specyfikacja, wytyczne, opis.
Maksymalnie 5 plików jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, odt, zip lub rar o wadze do 5MB każdy.
Powrót
Dalej
Sklep internetowy
Np. specyfikacja, wytyczne, opis.
Maksymalnie 5 plików jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, odt, zip lub rar o wadze do 5MB każdy.
Powrót
Dalej
Aplikacja webowa
Np. specyfikacja, wytyczne, opis.
Maksymalnie 5 plików jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, odt, zip lub rar o wadze do 5MB każdy.
Powrót
Dalej
Pozycjonowanie
Np. specyfikacja, wytyczne, opis.
Maksymalnie 5 plików jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, odt, zip lub rar o wadze do 5MB każdy.
Powrót
Dalej
Dane kontaktowe
Powrót
Wyślij formularz
Dziękujemy za wypełnienie formularza

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zamknij
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Iguana Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 261, 60-104, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000642441, e-mail: biuro@iguanastudio.pl, nr tel. +48 61 657 93 23 / +48 61 852 50 00. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.