socialmedia-952091_1920.jpg

Wtyczka social media na stronie internetowej

Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez istnienia social media. Większość z firm posiada od dawna swoje profile na wybranych portalach społecznościowych. Komunikują się na nich z fanami, prezentują swoją ofertę oraz prowadzą kampanie reklamowe. Dlaczego w takim razie nie wykorzystać tych serwisów również w innym celu? Pomocna w tym przypadku może okazać się wtyczka social media na stronie internetowej.

Wtyczka social media – co to takiego?

Wtyczka do mediów społecznościowych to nic innego, jak interaktywny element na stronie www, który pozwala na udostępnianie treści z witryny w social media oraz pozwala na bezpośrednie przekierowywanie użytkownika odwiedzającego stronę do profili społecznościowych firmy. Może zostać spersonalizowana i wykonana od podstaw lub zaimplementowana na witrynę w postaci gotowego plug-in’u. Nie jest ani trudna w samodzielnym stworzeniu, ani już tym bardziej we wdrożeniu szablonu.

Dlaczego do strony www warto podpiąć profile społecznościowe?

Wtyczka do social media to obecnie bez wątpienia jeden z najbardziej niezbędnych elementów na każdej stronie internetowej. Poniżej przedstawiamy listę powodów, dla których nie tylko powinieneś, ale wręcz musisz dodać ją do swojej witryny www. Oto one:

  • wtyczka pozwala na zwiększenie zasięgu i zainteresowania profilami społecznościowymi Twojej firmy,
  • wtyczka pozwala na szybkie udostępnianie treści z Twojej strony na profilach społecznościowych osób, które ją odwiedzają, dając jednocześnie zupełnie darmowy sposób na ich promowanie,
  • dobrze stworzona wtyczka umożliwia szybkie dzielenie się tym, co dzieje się na profilach społecznościowych Twojej firmy bez potrzeby kierowania użytkownika na nie,
  • perfekcyjnie zaprojektowana czy też odpowiednio dobrana wtyczka jest doskonałym dodatkiem na Twoją stronę www, który podnosi jej walory estetyczne,
  • wtyczka do social media to od kilku lat absolutne must-have dla każdego, kto posiada stronę internetową.

Mamy nadzieję, że argumenty, jakie przedstawiliśmy, sprawią, że jeszcze dziś zajmiesz się zaimplementowaniem wtyczki do mediów społecznościowych na swojej stronie www. Możesz być pewien, że nie tylko nie pożałujesz tego wyboru, ale również wiele dzięki niemu zyskasz.

Skuteczny marketing

Chcesz realizować skuteczny marketing internetowy dla swojej firmy?

Wyślij wiadomość

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotową ofertę

Szybka wycena

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

1 5
Wypełnij krótki formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę
Zaczynamy!
Dane kontaktowe
Powrót
Dalej
Wybierz jakie usługi Cię interesują
Strona www / RWD
Portal internetowy
Blog
Sklep internetowy
Pozycjonowanie SEO / SEM
Marketing internetowy
Obsługa firmowego fanpage'a
Inne
Powrót
Dalej
Informacje dodatkowe
Dołącz plik +
Powrót
Wyślij formularz
Dziękujemy za wypełnienie formularza

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zamknij